Dinner Lady markasına göre ürün listesi

Dinner Lady Watermelon Slices Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Apple Sours Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Bubble Mint Likit, Dinner Lady'nin ferahlatıcı naneli sakız lezzeti. Tatlı bir likit deneyimi için hemen deneyin ve kendinizi şımartın!
(1)
Dinner Lady Pink Wave Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Fruit Splash Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Berry Tart Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Black Currant Ice Salt Likit, siyah frenk üzümü lezzetindedir. Hiç denemediyseniz pişman olacağınız bir üründür. Satın almak için hemen tıkla!
Dinner Lady Purple Rain Likit; Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Blackberry Crumble Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(6)
Dinner Lady Pink Berry Salt Likit, narenciye ve limonun mükemmel karışımında bir aromaya sahiptir. Serinletici lezzet sizi oldukça mutlu edecek.
(1)
Dinner Lady Strawberry Bikini Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(6)
Dinner Lady Cool Tobacco Salt Likit, tütün ve serinlik arayanlar için idealdir. Serinletici mentol ve tütün tadındaki bu likit sizleri memnun edecek. Tükenmeden satın al!
Dinner Lady Berry Blast Salt Likit, ahududu ve vişnenin eşsiz karışımına sahiptir. Tatlı ve ekşi lezzetlerin harmanlanmasından hoşlananlar için vazgeçilmez olacak.
(4)
Dinner Lady Pink Wave Salt Likit, çilek, limon ve hindistan cevizi aromalarının eşsiz birleşiminden oluşmaktadır. Bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek.
(5)
Dinner Lady Blackberry Crumble Salt Likit, böğürtlen ve tereyağının benzersiz karışımı tadındadır. Tatlı ve tuzlu lezzetlerin birlikteliğinden hoşlananlar için son derece...
(5)
Dinner Lady Watermelon Slices Ice Salt Likit, karpuzun ağız sulandıran lezzetini sizlere sunmaktadır. Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan karpuz tek tercihiniz olacak. Hemen satın...
(6)
Dinner Lady Lemon Sherbet, limon tadına doyacağınız lezzetteki bir üründür. Tatlı ve ekşi aynı anda sizi oldukça etkileyecek.
(6)
Dinner Lady Sweet Fusion Salt Likit, karışık meyveli jelibon tadındadır. Meyveli tatlardan hoşlananları gayet memnun edecektir. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!
(5)
Dinner Lady Blue Menthol Salt Likit, mentol aromasındadır. Son derece serinletici olan ürün isteklerinizi koşulsuz karşılayacaktır. Tükenmeden alın!
(2)
Dinner Lady Mango Ice Salt Likit, mangoyla taçlandırılmış lezzet şölenidir. En çok satan ürünlerden biridir. Tükenmeden hemen satın almak için tıklayın!!!
(5)
Dinner Lady Melon Twist Salt Likit, kavun ve kivi karışımında bir üründür. Kavunun da kivinin de tadını sevenler için vazgeçilmez olacaktır.
(4)
Dinner Lady Cola Shades Salt Likit, kola limon ve mentol tatlarının harika karışımıdır. Daha önce denemediğinize pişman olacağınız bir lezzettir. Tükenmeden tıkla!!!
(7)
Dinner Lady Sweet Tobacco Salt Likit, tütün tadının karamel ve krema ile harmanlandığı bir üründür. Tütün tadının şekerle olan birlikteliğinden hoşlananlar için mükemmel bir...
(6)
Dinner Lady Strawberry Macaron, çilek, krema, hindistan cevizi ve badem aromalarının mükemmel bir karışımıdır. Enfes tadı damağınızdan silinmeyecek.
(6)
Dinner Lady Purple Rain Salt Likit, mor meyveler ve limonun eşsiz karışımında bir üründür. Ekşi ve tatlının karışımına bayılan kullanıcıların tek tercihidir. Satın almak için...
Dinner Lady Sweet Tobacco Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Sweet Fusion Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(5)
 Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit, en çok satan likitlerden biridir. Limonlu  cheesecake  tadındadır.
(1)
Dinner Lady Mango Ice Tea Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Lemon Ice Tea Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(4)
Dinner Lady Strawberry Ice Salt Likit, buz gibi çilekli limonata tadındadır. Serinletici aromanın keyfini başka bir şeye değişemeyeceksiniz.
Dinner Lady Flip Flop Lychee Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(5)
Dinner Lady Apple Sours Salt Likit, ekşi elmanın tatlı bir şekilde dunumudur. Tatlı ve ekşi tatların karışımından hoşlananlar için vazgeçilmez olacaktır. Tükenmeden satın al!
(6)
Dinner Lady Cafe Tobacco Salt Likit, kahve aromasında eşi benzeri olmayan bir likittir. Kahve aşıkları için vazgeçemeyecekleri bir ürün olacak. Tükenmeden hemen satın al!!
Dinner Lady Strawberry Macaroon Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Cafe Tobacco Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Bubble Trouble Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Peachmint Iced Tea Likit, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Dinner Lady Lemon Iced Tea Salt Likit, limonlu buzlu çay aromasındadır. Serinletici bir içecek içiyormuş gibi hissedeceksiniz. Satın almak için hemen tıklayın!!!
Dinner Lady Peach Mint Iced Tea Salt Likit, buzlu şeftali çay ve nanenin eşsiz karışımındadır. Serinletici ve mükemmel lezzetteki aromayla son derece memnun kalacaksınız. Hemen...
(1)
Dinner Lady Mango Ice Tea Salt Likit, mango aromalı buzlu çay tadını sizlere sunuyor. Buzlu çay serinletirken mango lezzetiyle de sizleri büyüleyecek. Hemen satın al!
(8)
Dinner Lady Lychee Ice Salt Likit, liçi meyvesi ve turunçgillerin muhteşem karışımından oluşmaktadır. Serinletici egzotik meyve aroması sizi büyüleyecek. Kaçırmadan hemen satın...
(7)
Dinner Lady V2000 Apple Sours Disposable Pod, pratik bir kuallan at pod mod. Lezzetli elma ekşisi aromasıyla tatlı bir deneyim sunar.
Dinner Lady V2000 Banana Ice Disposable Pod, muz aromalı benzersiz bir kullan at pod mod deneyimi sizlerle.
Dinner Lady V2000 Berry Blast Disposable Pod, lezzetli meyve aromalarıyla dolu, kullanımı kolay ve taşınabilir bir pod mod.
(5)
Dinner Lady V2000 Berry Tobacco Disposable Pod, lezzetli böğürtlen ve tütün aroması sunan kullan at pod sistemi. Pratik ve kullanışlı!
(4)
Dinner Lady V2000 Black Orange Crush Disposable Pod, siyah renkte, portatif ve kullanışlı bir üründür. Lezzetli bir portakal aroması sunar.
(5)
Dinner Lady V2000 Blueberry Lemonade Disposable Pod, mükemmel bir lezzet sunan, yaban mersini ve limonata aromalıdır.
(5)
Dinner Lady V2000 Bubble Trouble Disposable Pod, kullanımı kolay, lezzetli buhar üretimi sağlayan bir üründür.
(6)
Dinner Lady V2000 Cola Shades Disposable Pod, kolay kullanımıyla öne çıkıyor. Lezzetli kola aromasıyla keyifli bir pod mod deneyimi sunar.
(5)
Dinner Lady V2000 Grape Vine Disposable Pod, kullanıma hazır bir kullan at pod mod. Üzüm aromasıyla lezzetli bir deneyim sunar.
(7)
Dinner Lady V2000 Limonlu Tart Tek Kullanımlık Pod, lezzetli limonlu tart tadıyla dolu, kullanımı kolay ve taşınabilir bir cihazdır.
(5)
Dinner Lady V2000 Mint Menthol Disposable Pod, nefesinizi ferahlatırken yoğun mentol tadıyla sizi serinletir. Pratik ve kullanışlı!
(6)
Dinner Lady V2000 Orijinal Tütün Tek Kullanımlık Pod, benzersiz tat ve pürüzsüz bir lezzet sunar. Hafif ve taşınabilir, kolayca kullanılabilir.
(10)
Dinner Lady V2000 Strawberry Lemonade Disposable Pod, pratik kullanımıyla taze çilek ve limonata lezzetini sunuyor.
(8)
DinDinner Lady V2000 Strawberry Watermelon Disposable Pod, lezzetli çilek ve karpuz aromalarıyla dolu, kullanımı kolay ve pratik bir üründür.
(7)
Dinner Lady V2000 Sun Tan Mango Disposable Pod, muz aromasıyla tropikal bir deneyim sunar. Ferah, tatlı ve doyurucu bir lezzet sunumuna sahiptir.
(11)
Dinner Lady V2000 Triple Menthol Disposable Pod, mentol ile donatılmış, kullanımda kolay ve pratik bir üründür.
(6)
Dinner Lady V2000 Vanilla Tobacco Disposable Pod, kullanımı kolay, lezzetli vanilya ve tütün aroması sunan bir üründür.
(4)
Dinner Lady V2000 Watermelon Chill tek kullanımlık pod, serinletici karpuz tadıyla dolu, kullanımı kolay ve taşınabilir bir cihazdır.
(8)
Dinner Lady Lemon Tart Disposable Pod 1.2ml, kullanımı kolay ve taşınabilir bir cihazdır. Limonlu tatlı aromasıyla lezzetli bir deneyim sunar.
(8)
Dinner Lady Lemon Tart Likit, enfes limonlu tatlı aromasıyla sizi büyüleyecek. Yoğun lezzeti ve kaliteli içeriğiyle favoriniz olacak.
Dinner Lady Cool Tobacco Likit, serinletici tütün aromasıyla öne çıkıyor. Lezzetli ve doyurucu bir deneyim sunuyor.
Dinner Lady Smooth Tobacco Likit, zengin tütün aromasıyla öne çıkıyor. Pürüzsüz bir tat sunan bu likit ideal bir seçenek.
(5)
Dinner Lady Bubble Gum Salt Likit, sakız aromasında olan inanılmaz lezzetli bir üründür. Markanın en çok satan ürünlerindendir. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!!
(15)
 Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit, en çok satan likitlerden biridir. Limonlu  cheesecake  tadındadır.
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı