Geekvape Kartuş

Geekvape U Pod Kartuş, kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeniden doldurulabilir, hava akışı kontrolü ve yüksek performans sunuyor.
(1)
Geekvape Wenax K1 4'lü kartuş, yüksek performanslı coillerle donatılmış, kullanımı kolay ve lezzetli buhar üretimi sağlayan bir pod sistemidir.
(6)
GeekVape P Coil, yüksek performanslı bir coil serisi sunar. Mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi için idealdir.
(1)
GeekVape Aegis Boost Coili, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek performansı ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor.
(1)
Geekvape B60 Pod Kartuş 5ml, 5 ml likit kapasitesiyle yüksek performans sunar. Kompakt tasarımıyla kolay taşınabilirlik sağlar.
(1)
GeekVape Aegis G-Coil, dayanıklı ve yüksek performanslı bir coil. Mükemmel lezzet ve buhar üretimi sunar.
Geekvape Aegis Boost Pro B100 Kartuş 4,5ml, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla yüksek performans sunan bir pod kartuşudur.
(6)
Geekvape Aegis Nano kartuşu, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek performans ve kolay kullanım sunuyor.
(1)
Aegis Boost Plus kartuş, 5.5ml likit kapasitesi, ayarlanabilir hava akışı ve değiştirilebilir coil seçenekleri sunar.
(1)
Geekvape Aegis Boost Pro Kartuş 6ML, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla yüksek performans sunan bir vape kartuşudur.
(1)
GeekVape Aegis Kartuş, dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek performans ve kullanım kolaylığı sunuyor.
(1)
GeekVape Aegis Boost Kartuş, iki kartuş ve coilsiz tasarımıyla dayanıklı ve kullanışlı bir seçenek sunuyor.
(1)
Aegis Boost Plus Pro: 100W çıkış gücü, 18650/21700 pil desteği, 5.5ml likit kapasitesi, hızlı şarj, IP67 su/geçirmezlik çzellikleri sunar.
(1)
GeekVape Aegis Boost Kartuş, tek kartuşta iki coil ile güçlü performans sunar. Dayanıklı ve su geçirmez tasarımıyla dikkat çeker.
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı