Saltica Kullan At

(11)
Saltica Cola Ice tek kullanımlık pod, buz gibi bir bardak kola içerken hissettiklerinizi her nefeste yaşatacak.
(14)
Saltica Double Apple tek kullanımlık pod, muhteşem kokulu sulu ve lezzetli elmaların meydana gelen efsane lezzet ile karşınızda.
(14)
Saltica Rose Grape tek kullanımlık pod, dalından taptaze kopartılmış üzümlerden elde endilen enfes lezzetiyle şimdi avuçlarınızın arasında.
(7)
Saltica Slim Watermelon Ice Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(9)
Saltica Slim Triple Mango Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(13)
Saltica Slim Tiger Blood Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(7)
Saltica Slim Strawberry Banana Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(7)
Saltica Slim Princess Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(6)
Saltica Slim Pina Colada Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(9)
Saltica Slim Peach Ice Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(9)
Saltica Slim Mint Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(4)
Saltica Slim Love 99 Zero Nicotine Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(8)
Saltica Slim Love 99 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(6)
Saltica Slim Honey Melon Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(8)
Saltica Slim Gummy Bear Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(9)
Saltica Slim Grapes Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(10)
Saltica Slim Energy Bull Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(11)
Saltica Slim Double Apple Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(6)
Saltica Slim Cotton Candy Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(10)
Saltica Slim Cola Ice Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(9)
Saltica Slim Bubble Gum Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(11)
Saltica Slim Blueberry Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(7)
Saltica Slim Banana Ice Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(12)
Saltica Slim American Tobacco Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Watermelon Ice Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Triple Mango Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Tiger Blood Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Strawberry Banana Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Princess Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Pina Colada Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Peach Ice Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Mint Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Love 99 Zero Nicotine Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Love 99 Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Honey Melon Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Gummy Bear Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Grapes Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Energy Bull Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Double Apple Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Cotton Candy Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Cola Ice Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Bubble Gum Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Blueberry Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 Banana Ice Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze White 600 American Tobacco Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Watermelon Ice 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Triple Mango 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Strawberry Raspberry Cherry 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(1)
Saltica Crystal Pina Colada 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Peach Ice 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Love 99 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Kiwi Passion Fruit Guava 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Gummy Bear 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Double Apple 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Blueberry Sour Raspberry 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Crystal Blue Razz Ice 600 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Whiskey Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Watermelon Lychee 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Virginia Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Vanilla Toffee 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Vanilla Tobacco Ice 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Vanilla Donuts 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Vanilla Caramel Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Usa Mix Flavourart 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Taro Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Strawberry Raspberry Cherry Disposable Vape Pen, Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Strawberry Jam Pastry Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Strawberry Ice Cream Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Strawberry Banana 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Peanut Butter Strawberry Jam 3500 Disposable Vape Pen, Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Nut Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Melon Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Marshmallow Cinnamon Custard Vanilla 3500 Disposable Vape Pen, Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Light Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Kiwi Passion Fruit Guava 3500 Disposable Vape Pen, Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Honey Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Hazelnut Latte 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Gummy Bear 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Fragrance Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Cookie Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Coffee Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Classic Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Cigar Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Butterscotch Tobacco Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Blackcurrant Cotton Candy 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Banana Peanut Butter Caramel 3500 Disposable Vape Pen, Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro Apple Pie Cinnamon Ice Cream 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. HEMEN DENE!
Saltica Pearl Pro American Tobacco 3500 Disposable Vape Pen, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Watermelon Ice Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Triple Mango Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Strawberry Raspberry Cherry Disposable Vape Bar, Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Pina Colada Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Peach Ice Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Love 99 Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze Kiwi Passion Fruit Guava Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Gummy Bear Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Double Apple Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze Blueberry Sour Raspberry Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Blue Razz Ice Disposable Vape Bar, Taçlandırılmış lezzet şölenidir. Harika aromaları ile favoriniz olacak HEMEN DENE!
(11)
Saltica Leather 7000 Watermelon Lemon Disposable Vape Bar: Ferah Karpuz Ve Limon ikilisi, Tat Alma Deneyiminizi Mutlu Bir Şekilde Tamamlıyor.
(10)
Saltica Leather 7000 Strawberry Banana Disposable Vape Bar: Mest Edici Çilek Ve Muz Lezzeti, Her Nefeste Tat Alma Duyularınıza Şölen Yaşatıyor.
(11)
Saltica Leather 7000 Pina Colada Disposable Vape Bar: Tatlı Ve Serinletici Pina Colada'nın Lezzetini Kesinlikle Denemelisiniz.
(10)
Saltica Leather 7000 Peach Blueberry Disposable Vape Bar: Şeftali Ve Yabanmersini Lezzeti Bir Araya Gelerek Adeta Bir Lezzet Şöleni Yaratıyor.
(12)
Saltica Leather 7000 Mango Peach Smoothie Disposable Vape Bar: Eşsiz Şeftali Ve Mango Smoothie Lezzeti, Ferahlatıcı Bir Tat Deneyimi Sunuyor.
(11)
Saltica Leather 7000 Honey Melon Disposable Vape Bar: Tatlı Kavun Lezzeti, Her Nefeste Benzersiz Bir Aroma Şöleni Yaşatıyor.
(9)
Saltica Leather 7000 Coffee Tobacco Disposable Vape Bar: Kahvenin Cazibesi, Tütün Lezzetiyle Birleştiğinde Karşı Konulamaz Lezzet Oluşuyor.
(7)
Saltica Leather 7000 Bluerazz Lemon Disposable Vape Bar: Ahududu Ve Yabanmersini, Taze Limonata İle Buluştuğunda Muhteşem Bir Uyum Yakalıyor.