Saltica White 3500

(11)
Saltica Cola Ice tek kullanımlık pod, buz gibi bir bardak kola içerken hissettiklerinizi her nefeste yaşatacak.
(14)
Saltica Double Apple tek kullanımlık pod, muhteşem kokulu sulu ve lezzetli elmaların meydana gelen efsane lezzet ile karşınızda.
(14)
Saltica Rose Grape tek kullanımlık pod, dalından taptaze kopartılmış üzümlerden elde endilen enfes lezzetiyle şimdi avuçlarınızın arasında.
(11)
Saltica Blue Razz Ice tek kullanımlık pod, meyveli, dalından taptaze kopartılmış enfes mavi ahududu lezzetiyle şimdi karşınızda.
(11)
Saltica Virginia Tobacco tek kullanımlık pod, muhteşem tütün yapraklarının profesyonelce ve kusursuzca işlenmesiyle tat duyularınızı harekete geçirecek.
(14)
Saltica Strawberry Ice tek kullanımlık pod, meyveli, taptaze sulu çileklerin karşı konulamaz lezzetini sizlerle buluşturuyor.
(10)
Saltica Lychee Ice tek kullanımlık pod, meyveli, taptaze içi meyvesinin muazzam tadı ile muhteşem bir şölene hazır olun.
(11)
Saltica Fresh Mint tek kullanımlık pod, meyveli, damağınızda saatlerce sürecek olan ferahlığı garanti ediyor.
(11)
Saltica Cotton Candy tek kullanımlık pod, meyveli, çocukluğunuzda yediğiniz ve lezzeti aklınıza kazınan pamuk şekerinin efsanevi tadı ile karşınızda.
(8)
Saltica Bubble Gum tek kullanımlık pod, meyveli, sulu, harika bir sakızın ağzınızda yarattığı o lezzetli tadı şimdi tek kullanımlık cihazınıza taşıyor. 
(10)
Saltica Watermelon Ice tek kullanımlık pod, yazın vazgeçilmez meyvesi lan sulu karpuzun bir avuç buzla buluşmasıyla meydana gelen muazzam lezzeti avucunuzun içine taşıyor.
(15)
Saltica Mango Ice tek kullanımlık pod, tropikal adalarda dalından koparılan mis kokulu taze ve lezzetli mangolar sizler için büyük bir lezzet şöleni hazırlıyor.
(13)
Saltica Energy Ice tek kullanımlık pod, sabahları sizi uyandıran enerji içeceğinin lezzetli ve ferahlatıcı aromasıyla şimdi cihazlarınızda sizlerle buluşuyor.
(13)
Saltica Cream Tobacco tek kullanımlık pod, sevdiğiniz tütün lezzetini, enfes lezzetli krema ile taçlandırıyor.
(8)
Saltica Blueberry Ice tek kullanımlık pod, Yaban mersininin karşı konulamaz taze lezzetinin kusursuzca işlenmesiyle tat duyularınızı harekete geçirecek.
(13)
Saltica Banana Ice tek kullanımlık pod, yaz serinliğini karşı konulamaz muz aromasıyla birleştiriyor.
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı