Uwell Kartuş

(8)
Uwell caliburn koko kartuş 4’lü uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Bu sayede 4’lü paketi sayesinde uzun zaman boyunca kartuş derdi çekmeden pod mod kullanımına sürekli olarak...
(11)
Uwell Caliburn G2 kartuş, size orijinal tat ve saf lezzet sağlamak için Pro-FOCS lezzet ayarlama teknolojisini benimser.
(8)
Uwell Caliburn X Kartuş PCTG'den yapılmıştır ve 2 ml'ye kadar salt likit kapasitesine sahiptir.
(10)
Uwell Caliburn A2 Doldurulabilir Pod,  Uwell Caliburn AK2 Pod  Sistem Kiti ve Uwell Caliburn A2 Pod Sistem Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. 
(13)
Uwell Caliburn G Coil 0.8 ohm mesh coil   ve standart 1.0 ohm  coildir olarak iki farklı çeşide sahiptir.  Uwell Caliburn G Pod Mod, Uwell Caliburn G2 Pod Mod, Uwell...
Uwell Crown M Pod Mod Coil, yüksek performanslı bir coildir. Mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlar. Uyumlu ve dayanıklıdır.
(4)
Uwell Whirl S2 kartuş, 2 ml likit kapasitesi, üst dolum sistemi ve çift coilli tasarımıyla mükemmel bir buhar deneyimi sunuyor.
Uwell Crown D Pod Kartuş, 3 ml likit kapasitesi, hava akışı kontrolü ve çift coil teknolojisi gibi özelliklerle mükemmel bir deneyim sunuyor.
(5)
Uwell Whirl S2 1.2 Ohm Coil, yüksek performanslı bir coil olup, mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlar.
(5)
Uwell Popreel N1 Kartuş, yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Kolay dolum, sızdırmazlık önleyici teknoloji özellikleri sunuyor.
(7)
Uwell Crown Kartuş 1.0 ohm MTL ( Salt Likit ) Uwell Crown Pod Mod elektronik sigara kullanıcıları için özel olarak üretilmiş Pod kittir.
(1)
Uwell PA Coil, yüksek performanslı bir coil olup, mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlar. Uzun ömürlü ve kullanımı kolaydır.
(5)
Uwell Popreel P1 Kartuş, yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Kolay dolum, sızdırmazlık ve uzun ömürlü coiller sunuyor.
(1)
Uwell Whirl T1 Pod Kartuş, 2 ml likit kapasitesi, hava akışı kontrolü ve çift coilli tasarımıyla mükemmel bir pod mod deneyimi sunuyor.
(13)
Uwell Caliburn G 2'li Pod Kartuş 2ml Uwell Caliburn G Pod Sistem Kiti için tasarlanmış bir yedek Kartuşutur.
Uwell Aeglos Kartuş 3,5 mL salt likit kapasitesine sahip, hızlı üst dolum imkanı sunan, likit sızıntısını önlemek için silikon valfa sahiptir ve PCTG tipi malzemeden...
(3)
Uwell Aeglos Coil DL tip içim için UN2 Meshed-H 0.23 Ohm coil ve MTL içim için vaping 0.8 Ohm coil olarak ikiye ayrılır. Uwell Aeglos Coil Pod Mod ile uyumludur.
(9)
Uwell Caliburn Kartuş 4 lü 2.0 mL'lik yeniden doldurulabilir bir kartuştur. 1.2ohm ve 1.4ohm Coiller ile uyumludur. Uwell Caliburn, Uwell Caliburn Koko ve Saltica Pod Mod ile...
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı