Vaporesso

(10)
Vaporesso XROS 2 Pod 16W Pod Sistemi, 1000 mAh pil, iki ateşleme mekanizması ve hem ağ hem de normal XROS Pod'ları için destek ile birlikte gelir.
Vaporesso Moti X Pod Mod, kompakt tasarımıyla dikkat çeker. 2 ml likit kapasitesi, hızlı şarj özelliği ve otomatik çekim sistemi ile şahane.
(3)
Vaporesso Moti X Mini Pod Mod, 800mAh pil, hızlı şarj özelliği ve 2ml likit kapasitesi ile keyifli bir deneyim sunar.
(10)
Vaporesso Zero 2 Pod Kit, fütüristik aerodinamik gövdesi ve ışıltılı kozmos tasarımına sahiptir. Önceki Zero Cartridge'den %50 daha büyük olan ve ayrıca SSS sızdırmaz...
(15)
Vaporesso Luxe Q Pod Mod, Vaporesso markasının kalite ve başarıyı zirvede tuttuğu kit sisteminin en son çıkan ürünlerindendir. Vaporesso Luxe Q pod kit entegre 1000mAh pil...
(1)
Vaporesso Forz TX80 Pod Mod, dayanıklı ve su geçirmez bir tasarıma sahip, 80W çıkış gücüyle yüksek performans sunan bir cihazdır.
(6)
Vaporesso GTX GO 40 Pod Mod, hafif ve taşınabilir bir cihazdır. 1500mAh pil, 40W güç ve 2ml likit kapasitesi ile mükemmel bir deneyim sunar.
(4)
Vaporesso GTX GO 80 Pod Mod, 80W çıkış gücü, 3000mAh pil, hızlı şarj özelliği le mükemmel bir pod mod deneyimi sunuyor.
(3)
Vaporesso Swag PX80 Kit, şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 80W güç, 4ml likit kapasitesi ve akıllı AXON çipi ile harika bir deneyim sunuyor.
(1)
Vaporesso Luxe PM40, 40W maksimum güç, 4ml likit kapasitesi, hızlı şarj özelliği ve ayarlanabilir hava akışı gibi özelliklere sahiptir.
(1)
Vaporesso Target PM80 SE, yüksek performanslı bir pod sistemidir. 80W çıkış gücü, 4ml likit kapasitesi ve değiştirilebilir coil seçenekleri sunar.
(1)
Vaporesso XROS Pod Mod, kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayarlanabilir hava akışı, otomatik çekim özelliği ve yüksek performans sunuyor.
(1)
Vaporesso XTRA Pod 900mAh, kompakt tasarımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar. 900mAh bataryasıyla uzun süreli kullanım imkanı sunar.
(1)
Vaporesso Target PM80 Pod Mod, yüksek performanslı bir cihazdır. 80W çıkış gücü, 4ml likit kapasitesi ve değiştirilebilir coil seçenekleri sunar.
(1)
Vaporesso Renova Zero Pod Mod, kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeniden doldurulabilir podlar, otomatik sıcaklık kontrolü sunar.
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı