Vaporesso Kartuş

(11)
Vaporesso GTX Rba, kullanıcıların kendi coillerini yapmalarını sağlayan bir rebuildable atomizerdir. Esnek ve lezzetli bir pod mod deneyimi sunar.
(3)
Vaporesso Luxe Q Pod Kartuş 2'li, şık tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Kolay doldurma sistemi ve lezzetli buhar üretimi sunuyor.
Vaporesso Moti X - X Mini Kartuş, kompakt tasarımıyla kullanıcıların kolaylıkla taşıyabileceği ve yüksek performans sunan bir üründür.
(1)
Vaporesso Moti X Mini Coil, yüksek performanslı bir coil olup, mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlar.
(1)
Vaporesso Target PM80 Kartuş 2'li, yüksek performanslı bir elektronik sigara kartuşudur. İki adet kartuş içerir ve kullanımı kolaydır.
(6)
Vaporesso Renova Zero yedek kartuş, kullanıcıların elektronik sigara deneyimini geliştiren özellikler sunar.
Vaporesso Moti X Play Pod Kartuş, kompakt tasarımıyla kusursuz bir deneyim sunar. Yüksek performansı ve kolay dolum özelliği ile öne çıkar.
(1)
Vaporesso Luxe XR Pod Kartuş, ince tasarımı, hızlı şarj özelliği ve akıllı otomatik tanıma özelliği ile dikkat çekiyor.
(1)
Vaporesso Moti X Play Coil, yüksek performanslı bir coil olup, mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlar.
(5)
Vaporesso NRG Coil, yüksek performanslı bir coil olup, yoğun buhar ve mükemmel tat sunar. Uzun ömürlü ve kolay değiştirilebilir.
(3)
Vaporesso Swag PX80 Pod Kartuşu, 4 ml likit kapasitesi, hava kanalı ayarı ve yüksek performanslı GTX Coil ile mükemmel bir pod mod.
Vaporesso Luxe X Pod Kartuş, yüksek performanslı bir pod sistemidir. Hızlı şarj özelliği ve yüksek kapasiteli pil ile dikkat çekiyor.
(7)
Vaporesso XROS Kartuş 2'li, yüksek performanslı bir pod mod kartuşudur. İki adet kartuş içerir ve kullanımı kolaydır.
(5)
Vaporesso Osmall Pod Kartuş, kompakt tasarımıyla dikkat çeken bir kartuştur. Yüksek performans ve kolay kullanım sunar.
Vaporesso Zero 2, yenilikçi S kartuş sistemiyle donatılmış bir pod kod. Kompakt tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor.
(2)
Vaporesso Luxe Q Pod Kartuş 4'lü, yüksek performanslı bir kartuş. Şık tasarımı, hızlı şarj özelliği ve lezzetli buhar üretimi ile dikkat çekiyor.
(1)
Vaporesso Luxe PM40 kartuş, yüksek performanslı bir pod sistemidir. 1800mAh pil, 4ml likit kapasitesi ve ayarlanabilir hava kanalına sahip.
(1)
Vaporesso Luxe QF Coil, yüksek performanslı bir coil olup, yoğun buhar ve zengin tat sunar. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
(1)
Vaporesso Xtra Kartuş, kullanıcı dostu tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Şık ve kompakt bir kartuş deneyimi sunuyor.
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı