Yeni Gelenler

(1)
Uwell Caliburn Tenet Pod Mod, 370mAh pil kapasitesi ve 2ml likit kapasitesi ile kullanıcılarına yüksek performans sunuyor.
(19)
Saltica Lemon Tart Salt Likit, taze limonun ferahlatıcı lezzetini pasta notalarıyla buluşturuyor.
(10)
Sony VTC6 pil, yüksek kapasiteye sahip bir lityum iyon pilidir. Hızlı şarj olma özelliği ve uzun ömür sağlar.
(2)
Uwell Caliburn Koko Tenet Pod Mod, 2 ml likit kapasitesi ve 690mAh pil ömrü ile kullanıcılarına yüksek performans sunuyor.
(14)
Oxygen Saltica Salt Likit içeriğinde ise salatalık, greyfurt, buz aroması bulunur.
(10)
Voopoo VMate Infinity Edition Pod Mod, 1200mAh batarya, 3ml likit kapasitesi ve çift hava kanalı özelliği ile dikkat çekiyor.
Lost Vape Ursa Baby Pod Mod, 1000mAh batarya, 2ml likit kapasitesi ve çift hava kanalı özelliğiyle keyifli bir deneyim sunuyor.
(15)
Saltica RY4 Salt Likit; özel Amerikan Tütünü, karamel ve vanilya aromalı, Salt Likit hayranlarının kesinlikle çok seveceği tatlı yaprakların aroma şölenidir.
Geekvape Wenax H1 Pod Mod, 1000mAh batarya, 3 farklı güç seviyesi ve otomatik çekim özelliği harika bir deneyim sunuyor.
(14)
Saltica Double Apple tek kullanımlık pod, muhteşem kokulu sulu ve lezzetli elmaların meydana gelen efsane lezzet ile karşınızda.
(14)
Saltica Rose Grape tek kullanımlık pod, dalından taptaze kopartılmış üzümlerden elde endilen enfes lezzetiyle şimdi avuçlarınızın arasında.
(2)
Lost Vape Ursa Nano Pod Mod, 1200mAh pil, 2ml likit kapasitesi ve çift hava kanalı özelliğiyle mükemmel bir deneyim sunuyor.
(3)
Vaporesso Moti X Mini Pod Mod, 800mAh pil, hızlı şarj özelliği ve 2ml likit kapasitesi ile keyifli bir deneyim sunar.
(7)
Uwell Whirl S2 Pod Mod 900mAh dahili pili ve 17W güç çıkışıyla gücü ve uzun ömürlülüğü bir araya getiren yeni nesil bir pod mod cihazdır.
(23)
Saltica Pod Mod 350 mAh pil kapasitesi, 11W güç çıkışı ve hava sensörüyle çalışan 2 ml'lik kartuşu ile benzersiz bir pod mod deneyimine hazır olun.
(11)
Saltica Blue Razz Ice tek kullanımlık pod, meyveli, dalından taptaze kopartılmış enfes mavi ahududu lezzetiyle şimdi karşınızda.
(11)
Saltica Cotton Candy tek kullanımlık pod, meyveli, çocukluğunuzda yediğiniz ve lezzeti aklınıza kazınan pamuk şekerinin efsanevi tadı ile karşınızda.
(15)
Saltica Mango Ice tek kullanımlık pod, tropikal adalarda dalından koparılan mis kokulu taze ve lezzetli mangolar sizler için büyük bir lezzet şöleni hazırlıyor.
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı